Wyszukiwarka

Aktualności

Remis na początek !

• autor: przedborowa, 2016-03-22 21:20

Pierwszy mecz inaugurujący rundę wiosenną sezonu 2015/2016 zakończył się wynikiem remisowym 3:3. Mecz był bardzo ciekawym widowiskiem, w którym nie brakowało walki i woli zwycięstwa.

Pierwsza połowa zaczęła się dla Naszej drużyny znakomicie, ponieważ już w 40 sekundzie objęliśmy prowadzenie. Strzał Mateusza Tebinki został sparowany na bok, ale doskonałym instynktem strzeleckim popisał się Marcin Łabaz, który mówiąc krótko znalazł się w odpowiednim miejscu i dobił futbolówkę do bramki - wynik 1:0. Niestety zaledwie kilka minut później straciliśmy gola i było już 1:1.

Dalsza część meczu była wymianą ciosów, w której to z niewielką przewagą dominowaliśmy. Nasz upór opłacił się, co poskutkowało zdobyciem bramki, dającej nam prowadzenie 2:1. Pięknym strzałem popisał się Dawid Bulanda, który umieścił piłkę w samym okienku bramki, a jego asystentem był Mateusz Tebinka, który w tym meczu rósł na bohatera spotkania. Mimo objęcia prowadzenia nie potrafiliśmy utrzymać korzystnego rezultatu do końca pierwszej połowy i goście zdołali odrobić straty i doprowadzić do wyrównania na 2:2. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po zmianie stron chcieliśmy pokazać, że gramy tutaj o zwycięstwo. Stwarzaliśmy sobie wiele akcji, jednak to goście strzelili nam bramkę na 3:2. Na szczęście w swojej kadrze mieliśmy, jak już wcześniej wspomniałem dobrze dysponowanego Mateusza Tebinkę, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zdobył bramkę zza pola karnego, która pozwoliła nam cieszyć się z remisu 3:3, który do końca spotkania nie uległ już zmianie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom za poświęcenie i angaż w pierwszy mecz i jednocześnie informujemy, że to dopiero początek naszych zmagań. Zapraszamy na kolejne spotkania i miejmy nadzieję, ze już w Wielką Sobotę pokażemy, że ten remis z wyżej notowanym rywalem nie był kwestią przypadku.